opinie

Med-JolaN

Pani Jola to osoba zawsze życzliwa, uprzejma, miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Osoba wrażliwa, której nie jet obojętny los drugiego człowieka.
K.G. lat 35 Kamieniec


Chciałbym się podzielić opinią na temat zastosowania fizykoterapii. Jestem mężczyzną w sile wieku tzn. 45 lat czynnie uprawiającym sport. W wyniku różnego rodzaju kontuzji z biegiem czasu zacząłem odczuwać bóle stawów ramion i kręgów szyi. Moja lewa ręka nie dysponowała pełnym swobodnym ruchem okrężnym a kręgi szyjne powodowały częste bóle. W miesiącu grudniu poprosiłem o serię zabiegów u Pani Joli. Zaproponowała pole magnetyczne, bioptron i diadynamik. 10 zabiegów w sunie 10 x 40min. W trakcie zabiegów chyba na trzeci dzień nastąpiło chwilowe pogorszenie stanu samopoczucia. Z każdym następnym dniem było co raz lepiej. Po zakończeniu zabiegów miałem poczucie, że coś się zmieniło, ale różnica była niewielka w porównaniu z dniem rozpoczęcia zabiegów. Poprawę stanu zdrowia, ustąpienia bólu zauważyłem dopiero po jakimś czasie, po upływie ok. 1 miesiąca. Prowadząc aktywny sportowo tryb życia, bardzo dobrze jest zastosować metody nie inwazyjne i nie używać od razu leków i maści. Ta metoda leczenia wydaje mi się być kluczowa w poprawie stanu zdrowia problemów mięśniowo-stawowych, przynajmniej w moim przypadku tak było. 
Serdecznie dziękuję Pani Jolu i pozdrawiam.


Pani Jola odwiedziła mnie pierwszy raz we wrześniu 2010 roku i tak mnie urzekło wszystko co ze mną robiła a przede wszystkim indywidualne podejście że postanowiłam zaprosić Ją w przyszłości ponownie. Rehabilitacja (imponujący sprzęt rehabilitacyjny) i opieka stała na bardzo wysokim poziomie, wskazówki, pomocne rady ii zalecenia co do dalszego postępowania były jasne i zrozumiałe. Bardzo duży wybór nowoczesnych zabiegów. MOCNO POLECAM PANIĄ JOLĘ - POZDRAWIAM.
B.Ś.


Od dłuższego czasu miałam problem z zatokami,jonoforeza i laser spowodowały przyspieszenie lecznia, już po kilku zabiegach ustąpił ból głowy, poczułam się dużo lepiej. Najważniejsze jednak jest to. ze przy tego typu zabiegach lepiej by były wykonywane w domu chorego-zabiegi po których trzeba wrócić do domu (zmiana temperatur) mija się z celem. Polecam! Pani Jola jest miła, zdecydowaną osobą, która zna się na rzeczy!
B. Plaza


Od momentu gdy trafiłem w ręce Pani Joli, znów zacząłem żyć jak kiedyś. Ból kręgosłupa i ręki, uległ znacznemu zanikowi. Są tygodnie gdzie nawet nie pamiętam, że coś mnie boli. Naprawdę polecam tą osobę jako rehabilitantkę.
Rafał

 


Jestem osobą uprawiającą sport (siatkówka).Zgłosiłem sie na rehabilitację z powodu bólu kolana.Byłem zaskoczony szybkim efektem zabiegów (laser ,ultradźwięki i jonoforeza).Polecam tą panią jako osobę kompetentną,a zarazem miłą życzliwą i uprzejmą.Jarek T.G


Piszę w imieniu mojej mamy,która jest osobą sparaliżowaną po udarze mózgu ok.1,5roku temu.Po szpitalu wróciła do domu jako osoba skazana na leżenie w łóżku.Nie dawano jej szans na chodzenie.Intensywna rehabilitacja,ćwiczenia i zabiegi , pozwoliły mojej mamie po ok 2mies.stanąć na nogi,a w tej chwili porusza się przy pomocy o lasce,zaczyna też odzyskiwac władzę w ręce.Jesteśmy wdzięczni,pozdrawiamy!

M.S.lat 72